UZYSKAJ DOSTĘP - PRZECZYTAJ KONIECZNIE PRZED ZAKUPEM
Jeżeli zdecydowałeś/-aś się zakupić na naszym TeamSpeaku rangę Premium (za co jesteśmy wdzięczni), to należy postępować w następujący sposób:
W przypadku kupna samego Premium należy wybrać na jak długi czas ma być nadana ranga. W małym, rozsuwanym menu zobaczysz możliwości: 2,46 z VAT za 31 dni, 4,92 z VAT za 62 dni lub 7,38 z VAT za 93 dni.
Następnie na widgecie wyświetli się informacja o treści SMSa oraz numerze, na których trzeba daną treść wysłać. Prosimy dokładnie sprawdzać wpisany numer oraz treść.
Nie ponosimy odpowiedzialności za pomyłkę z winy użytkownika.
Po właściwym wysłaniu powinien przyjść SMS zwrotny: "Zakup grupy VIP zostal przyjety do realizacji."
Po tym komunikacie wystarczy w tym samym widgecie wybrać numer telefonu, z którego został wysłany SMS z właściwą treścią oraz podać swój identyfikator na TeamSpeaku.
W jaki sposób zobaczyć swój (publiczny) identyfikator? : Będąc na TeamSpeaku po wybraniu skrótu klawiszowego "ctrl+i" wyświetli się lista tożsamości. Używane, domyślne ID (identyfikator) znajduje się w polu po prawej, bardziej u dołu oraz pod napisem "Unique ID", bądź w innym języku w zależności od używanego w kliencie TS3 pakietu językowego.
Jeśli wszystko zrobiłeś/-aś dobrze na widgecie wyświetli się informacja o prawidłowym nadaniu grupy, bądź o przedłużeniu usługi, jeśli już wcześniej była aktywna i chce się przedłużyć jej czas.
Następnie należy zgłosić się do administracji na TeamSpeaku: PompaSpeak.pl poprzez wiadomość prywatną (po otrzymaniu rangi jest możliwości pisania na PW również do administracji) o nadanie ewentualnych SubPremium oraz kanału/kanałów w Strefie Premium. Jeżeli nie wykona się tego w przeciągu kilku godzin, przyznanie kanału może zajść po nawet kilku tygodniach, bądź dopiero w momencie kiedy dana osoba z Premium zgłosi się po powyższe rzeczy.
Poniżej znajduje się dokładna informacja o możliwości zakupu Premium w ramach wsparcia serwera oraz tego co daje Premium wraz z odpowiadającym widgetem.
DOSTĘP NA SERWER - PREMIUMZakup za jedyne 2,46 zł (SMS) na miesiąc umożliwia:
- Wydzieloną przestrzeń na serwerze (do 3 kanałów = 1 kanał główny + 2 podkanały).
- Możliwość tworzenia kanałów tymczasowych, na których mogą przebywać osoby bez Premium/SubPremium.
- Możliwość nadania rangi SubPremium, która również nadaje dostęp na serwer dla maksymalnie dwóch osób. A więc łącznie za 2,46 zł (z VAT) w ciągu miesiąca można w pełni korzystać z serwera w maksymalnie 3 osoby.
- Każda z rang Premium jak i SubPremium posiada rezerwację slota. Oznacza to, że zawsze będzie można wejść na serwer.
- Kanał Premium jak i ważność z SubPremium jest ważna do momentu posiadania rangi Premium (zakupionej za jedyne 2,46 zł/miesiąc).
- Ze względu na elitarność naszego serwera Premium, będzie panować spokój umożliwiający chociażby bezproblemowe granie/rozmawianie ze znajomymi. Bez trolli. Bez osób reklamujących. Bez innych irytujących ludzi. A jeśli takie się przytrafią to dostaną bana, a więc ewentualna próba wejścia ponownie na serwer zostanie znacznie zredukowana.