Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plusy i minusy xbox 360 oraz ps3

Napisany przez ,
Plusy i minusy xbox 360 oraz ps3

Offline ormek123

Gwiazdka 
Xbox 360 
zalety 
- ma bardzo dużą kartotekę gier 
-ma bardzo dobre pady 
- bardzo dobra grafika 
Wady

-Xbox 360 jest awaryjny i to jest jego największa wada może wystąpić RROD lu E74 

-Xbox360 strasznie głośno pracuje dlatego raczej wieczorem se po cichu nie pograsz 
-internet ( xbox live ) jest płatny
PlayStation 3 

zalety

- czytnik Blu-ray 
- praktycznie wogóle nie słychać jak pracuje
- PS3 w 80 % nie jest awaryjny
wady 
Nie warto przerabiać konsole

Offline BarteZ

nie zgodze sie ze xbox jest awaryjny mam nie zepsuł mi sie ani razu lecz od pukać żeby nic się nie stało xd.
Worrying is stupid. It's like walking around with an umbrella waiting for it to rain

Offline Lechero

Ja obecnie korzystam z komputera, co prawda parę razy grałem na tych całych konsolach i innych duperelach, ale moim zdaniem to nie to samo. Wiadomo kto co lubi, ja byłem i będę zagorzałym fanem PC ! Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]

Offline B3nq

Miałem osobiście oby dwie konsole. Sercem pozostaje przy PS3, ale rozum idzie w kierunku Xbox'a. W PS bardzo przypadły mi pady, ale jednak xbox'a nie jest trudno przerobić wiec to tutaj dominuje. Ale że mało grałem to oryginalne gry mi starczały. Obecnie nie posiadam żadnych z konsol.

Offline Sensej

Kuzyn ma xboxa 360 psuł mu się mniej więcej 3 razy w ciągu 2 miesięcy. Nie polecam. Osobiście mam PS 3 i jestem bardzo zadowolony. Ja kupuję orginalne gry więc przerabianie nie jest mi potrzebne. PS u mnie dominuje ;3
[Obrazek: 2d43a2bd2d.png]

Offline Dawidor Games

(01-06-2016, 20:29)ormek123 napisał(a): Xbox 360 
zalety 
- ma bardzo dużą kartotekę gier 
-ma bardzo dobre pady 
- bardzo dobra grafika 
Wady

-Xbox 360 jest awaryjny i to jest jego największa wada może wystąpić RROD lu E74 

-Xbox360 strasznie głośno pracuje dlatego raczej wieczorem se po cichu nie pograsz 
-internet ( xbox live ) jest płatny
PlayStation 3 

zalety

- czytnik Blu-ray 
- praktycznie wogóle nie słychać jak pracuje
- PS3 w 80 % nie jest awaryjny
wady 
Nie warto przerabiać konsole

Polecam komputer

Offline MixxU

no ja TYŻ SE po cichu nie zagram. ;/

#wyciągnął jakieś wady i zalety z głowy które nawet nie mają sensu bo każdy kto nie jest głupi jak kolega piszący ten post to chyba wie na czym gra xD No ale dobra 16 latku który niedługo będzie miał 17 lat i będziesz starszym człowiekiem. Gratulacje.

Offline Agnostyk

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości