Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PODANIE] MixxU

Napisany przez ,
[PODANIE] MixxU

Offline MixxU

1. Imię

Mikołaj.

2. Nick

MixxU (Teraz siedzę na nowym ID bo komputer po formacie ;Oczko )

3. Wiek: 
18.

4. Ile codziennie możesz poświęcić czasu na ts3
Zazwyczaj to siedzę od 8 do 12 godzin więc raczej czasu mi nie zbraknie na ogarnianie ts'a. 

5. Co chciałbyś zmienić

Zmienic ? Nie ma co zmieniać, ts jest bardzo dobrze zrobiony. Jedynie co można pozmieniać, to ogarnąć tych spinaczy, którzy wchodzą na kanał i bez powodu zaczynają wyzywać czy się spinać, bo to jest naprawdę już żenujące. 

6. Czy byłeś już kiedyś moderatorem

Tak oczywiście, miałem swoje serwery, z tego co pamiętam to byłem już na każdym stanowisku, więc problemu z permisjami itp. 

7. Dlaczego ty
Ponieważ myślę że jestem ogarniętą osobą, jeśli wchodzi tu temat TeamSpeak3, siedziałem już na ts'ie na którym było po 500+ ludzi, żadnych problemów ze mną nigdy nie było, skarg racze, też nie więc myślę że, tu też się dobrze spisze. Co do "adminowania", to jestem przekonany, że się na mnie nie zawiedziecie Oczko 

8. Coś o sobie

Więc, tak, mam na imię Mikołaj, ale to już raczej wiecie. Odnośnie charakteru, to jestem raczej spokojną osobą i oczywiście kulturka, też musi być bo bez tego to się nie obejdzie. Oczywiście nie będę tu, kłamał bo zdarzy mi się przeklnąć, ale to raczej każdemu się zdarza. Ogólnie mieszkam już w Danii 10 lat, no i jakoś sobie tam spokojnie żyje, praca jest w miarę dobra. Nie będę narzekał, bo zarobki są o wiele wyższe niż w Polsce. Myślę że to na tyle, preferuje rozmowę od pisemnego monologu.

Wymagania jakie powinny być moim zdaniem.

Minimalny wiek to 16+ lat (możliwe wyjątki). 

Musisz zapoznać się oraz przede wszystkim znać Regulamin serwera TS3 oraz Regulamin Forum. ✔ 

Powinieneś dobrze znać program TS3 oraz jego funkcje. 

Musisz aktywnie uczestniczyć w życiu serwera. 

Musisz być obecny na wszystkich spotkaniach i zebraniach Administracji, o których zostaniesz poinformowany. (Po zrekrutowaniu oczywiście) ✔ 

Przede wszystkim musisz być odpowiedzialny i bezinteresowny oraz powinieneś potrafić rozwiązywać spory i podejmować dobre decyzje. ✔ 

Powinieneś wykazywać się wysoką kulturą osobistą i odznaczać się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem, dbać o dobro serwera i wszystkich użytkowników. 

Każde polecenie, które otrzymasz od Właściciela (ROOT'a) (Wliczamy oczywiście do tego rangi wyższe, masz NA a SA Ci coś powie to się go słuchasz i tak w górę cały czas, chyba proste) powinno być dobrze wykonane i nie powinno w ogóle podlegać dyskusji. Dodatkowo mile widziane są osoby, które wykazują spore chęci i ciekawe pomysły związane z funkcjonowaniem serwera. ✔ 

Następne wymagania które też moim zdaniem powinny jakoś być zmieszane z tymi w.w:

Umiejętność zakładania kanałów i edytowania go w każdy możliwy sposób (sortowanie, uprawnienia kanałowe, ustawianie limitu użytkowników itp.). 

Umiejętność tworzenia spacerów, wyśrodkowywania,wyrównywania do prawej,lewej ich nazw. 

Umiejętność posługiwania się BB codami. 

Umiejętność udzielenia pomocy innemu użytkownikowi w sprawach dotyczących serwera TS3 (jak skonfigurować mikrofon, słuchawki, jak zrobić nową tożsamość, jak połączyć się swoim „klonem” itd.). 

Umiejętność decyzji w sprawie nadania innemu użytkownikowi bana lub kick’a z serwera z UZASADNIENIEM.  

Szacunek do innych użytkowników na serwerze, a przede wszystkim do Administracji wyższej rangi. 

To chyba na tyle mam nadzieję że te wymagania zostaną wprowadzone w "życie" serwera, lub też jakaś ich część.  

Offline Erooo

# no zobaczymy
[Obrazek: 198650e2ddfa5.jpg]

Offline WojteEk

Wszystko ładnie pięknie, ale siedzisz na tsie tylko 4/5 dni więc tak troszkę średnio ale powodzenia Uśmiech

Offline Mówiła że ma 15

W sumie Cię nie znam,ale powodzenia ;p
[Obrazek: ON5CI6X.gif]

Offline Agnostyk

Przyjęty, zatem podanie nieaktualne.

/Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości