Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Podanie] xFatal

Napisany przez ,
[Podanie] xFatal

Offline xFatal

Żarówka 
1. Imię: Aleksander
2. Nick: xFatal
3. Wiek: 16 lat
4. Ile codziennie możesz poświęcić czasu na ts3: sporo 
5. Co chciałbyś zmienić: Grafikę, forum, boty na teamspeak'u [posiadam własną maszyne]
6. Czy byłeś już kiedyś moderatorem: Lista pod spodem
Właściciel - 300+ osób na teamspeak'u dziennie
Technik - 150-200+ osób na teamspeak'u dziennie
Technik - 60-100+ osób na teamspeak'u dziennie
Administrator - na ok. 7 serwerach 30-200 osób dziennie
7. Dlaczego ty: 
+Posiadam duże doświadczenie.
+Internesuje się grafiką i programowaniem.
+Potrafię rozwiązywać problemy.
8. Coś o sobie: Pochodzę ze śląska, jestem użytkownikiem teamspeak'a od 2013 roku, lubię ludzi którzy nie pierd*** się w tańcu i potrafią powiedzieć co im się nie podoba prosto z mostu. Moje motto życiowe: Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić.   Pewnie nie raz będziecie mieli okazje ze mną pogadać więc reszta na teamspeaku Uśmiech.

Kod:
**Punkt 6. Nie wymieniam adresów ip teamspeaków bo była by to reklama

Przykładowa praca graficzna **Punkt 5.
[Obrazek: 97131888852151859206.png]
Odpowiedz

Offline WojteEk

polecam tego allegrowicza
Odpowiedz

Offline Agnostyk

(08-17-2016, 18:52)xFatal napisał(a): 4. Ile codziennie możesz poświęcić czasu na ts3: sporo 

Sprecyzuj... Bardziej interesują mnie liczby.

(08-17-2016, 18:52)xFatal napisał(a): 5. Co chciałbyś zmienić: Grafikę, forum, boty na teamspeak'u [posiadam własną maszyne]

Wszystko co wymieniłeś jest na ten moment w porządku, a co do "maszynki" to ewentualnie przyda się kolejny bot muzyczny, ale i tego nie jestem pewien, bo jest ich na ten moment już dość sporo.

(08-17-2016, 18:52)xFatal napisał(a): 6. Czy byłeś już kiedyś moderatorem: Lista pod spodem
Właściciel - 300+ osób na teamspeak'u dziennie
Technik - 150-200+ osób na teamspeak'u dziennie
Technik - 60-100+ osób na teamspeak'u dziennie
Administrator - na ok. 7 serwerach 30-200 osób dziennie

No tutaj muszę przyznać, że dość ładnie opisałes wszystko, ale i tak ciężko to będzie zweryfikować, więc powiedzmy, że wystarczyłoby bardziej się rozpisać "słownie" zamiast rzucać liczbami.

Pomijając resztę drobnych błędów myślę, że wstępnie się nadajesz, ale to jeszcze trzeba sprawdzić poprzez odpowiednią weryfikację, dlatego jeśli możesz to zgłoś się do mnie na TS'ie jak najszyciej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości