Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[WAŻNE] Wzór podania na administratora TS3 oraz informacje o rekrutacji

Napisany przez ,
[WAŻNE] Wzór podania na administratora TS3 oraz informacje o rekrutacji

Offline Agnostyk

#1
Ostrzeżenie 

STATUS REKRUTACJI NA ADMINISTRATORA TS3 POMPASPEAK.PL (TA - Test Admina): REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!

Wzór podania na administratora TeamSpeak3, PompaSpeak oraz podstawowe informacje:
UWAGA! Jeśli nie spełniasz wymagań, bądź innych kryteriów przedstawionych w tym wątku. Ewentualnie nawet nie chce Ci sie w pełni czytać tego co zostało tutaj przedstawione. To zaoszczędź swój i nasz czas, i nie próbuj nawet pisać podania, ponieważ i tak prawdopodobnie będzie błędne.
Jeśli jednak chcesz chociaż przeczytać i sprawdzić jakie są wymagania, itp. to serdecznie zapraszam do lektury. : )

1. Wymagania:
* Minimum 15. lat.
* Minimum 150 connect'ów.
* Pełna, bądź chociaż częściowo dokonana mutacja głosu. Ze względu na specyficzną społeczność, która egzsytuje na TeamSpeak'u, administrator musi mieć odpowiedni głos ze względów reprezentacyjnych. W przeciwnym wypadku nie ważne jak bardzo będzie się starał i tak wiele osób nie będzie go brało do końca na poważnie. Nie chcemy takich sytuacji, a banowanie w takich sytuacjach nie jest żadnym rozwiązaniem.
* ID na którym użytkownik ubiega się o admina musi mieć minimum 7 dni.
* Użytkownik ubiegający się o stanowisko TA musi być osobą cierpliwą, kulturalną, potrafiącą się zachować w sytuacjach mało konfortowych [chodzi tutaj o odpowiednie przyjmowanie skarg oraz ogólne utrzymywanie pozytywnej komunikacji wśród innych użytkowników].
* Doświadczenie z innych serwerów TeamSpeak3.
* Znajomość podstawowych funkcji aplikacji TeamSpeak3 oraz znajomość samego serwera PompaSpeak.pl. Do tych podstawowych funkcji, itp. należą:
- Dokładna wiedza na temat tworzenia kanałów prywatnych.
- Dokładna wiedza na temat tworzenia kanałów VIP.
- Dokładna wiedza na temat przydzielania rang kanałowych/serwerowych (w przypadku rang serwerowych ważne jest też pojęcie jakie rangi znajdują się w jakich grupach rang oraz do czego są, jak można je otrzymać, itp.).
- Dokładna znajomość opisów Centrum Pomocy.
- Jeszcze bardziej dokładna znajomość rang administracyjnych (TA, NA, SA, SSA, HSA, vROOT, TECH, ROOT)/rang opiekunów (OSR) oraz tego, kto je obecnie posiada.
* Dokładna znajomość bieżącego regulaminu PompaSpeak.pl. Uwaga! Regulamin może czasem ulegać aktualizacji.
Link do regulaminu na naszej stronie: http://pompaspeak.pl/regulamin.
* Dokładna znajomość regulaminów wewnętrznych znajdujących się w poszczególnych opisach kanałów w Strefie Rozrywki.
* Dość duża dyspozycyjność w godzinach popołudniowych (mile widziana aktywność w godzinach 08-13).
* Aktywność na TS'ie wynosząca minimum 2. godziny w ciągu doby. Mile widzane dwukrotne przekroczenie tego minimum.
* Pełnienie funkcji administratora tylko na naszym serwerze. Administracja na stanowisku Test Admina/New Admina/Server Admina/Super Server Admina/Head Server Admina/vROOT'a na naszym serwerze, która pełni funkcje administracyjne/moderacyjne i inne tego typu na innych serwerach TS3 w czasie pełnienia funkcji na naszym, może wiązać się z natychmiastowym odebraniem funkcji administracyjnych na serwerze PompaSpeak.
* Przyzwolenie na tworzenie statystyk w opisie swojego kanału administracyjnego. Statystyki te pozwalają w łatwiejszy sposób kontrolować uczciwość oraz pracowitość poszczególnych administratorów.
* Zgoda na umieszczenie swojego zdjęcia, przedstawiającego swój wizerunek na naszej stronie PompaSpeak.pl, jeśli osiągnie się rangę Server Admin, bądź wyższą. Jeśli uważasz, że nie będziesz w stanie się na to zgodzić to pamiętaj, że już najprawdopodobniej udostępniasz swój wizerunek na znacznie większej stronie, np. "Facebook'u", posiadając na profilu tej strony zdjęcie profilowe przedstawiające Twój wizerunek.
* Dokładne wykonanie podania. Szczegóły w punkcie nr 3.

2. Jakie dodatkowe uprawnienia ma ranga TA, których nie ma zwykły użytkownik?

* Możliwość wchodzenia na jakikolwiek kanał na naszym TeamSpeak'u (oczywiście jest to możliwość techniczna. Nadużywanie/wykorzystywanie tej opcji w niewłaściwy sposób będzie się wiązało degradacją).
* Dawanie kick'ów większości użytkowników (oczywiście można tę opcję wykorzystywać ze zdrowym rozsądkiem, w sposób, który nie łamie regulaminu oraz standardów naszej TeamSpeak'owej społeczności).
* Możliwość nadawania rang dodatkowych oraz kilku innych. Również w granicach zdrowego rozsądku, zgodnie z zasadami TeamSpeak'a. Dokładne omówienie zasad nadawania rang dodatkowych znajduje się w opisie podkanału "■ Rangę Dodatkową" w Centrum Pomocy.
* Możliwość zakładania kanałow prywatnych.
* Możliwość informowania administracji wyższej o powiadomieniach dotyczących tworzenia kanałow VIP (kanałów w Strefie VIP).
I wiele więcej... ; )
3. Wzór podania na TA:

Uwaga! Został tutaj przedstawiony gotowy wzór razem z odpowiednim kodem wykonanym w BB-code. Wzór jest gotowy (jeszcze raz powtarzam). Wystarczy go wkleić do Waszego postu z podaniem, a następnie uzupełnić. Odpowiadanie na poszczególne punkty bez wklejenia całego wzoru spowoduje, że podanie staje się natychmiastowo nieważne. Tak samo wszelkie próby ingerencji w strukturę wzoru podania, również powoduje ewentualną nieważność podania.

Proszę zwrócić również uwagę na zatytułowanie swojego podania. Nazwa podania powinna mieć następującą składnię: [PODANIE] Nick. Proszę również zauważyć spację między słowem [PODANIE], a przykładowym nick'iem, bądź Twoim, jeśli zdecydujesz się napisać podanie.

Wzór do podania na TA:

Kod:
[color=yellow]1. Imię:[/color]
[color=yellow]2. Nick na naszym TS'ie:[/color]
[color=yellow]3. ID (Identyfikator):[/color]
[color=yellow]4. Ilość connect'ów (połączeń na nasz TS):[/color]
[color=yellow]5. Wiek:[/color]
[color=yellow]6. Przedział czasowy (wyrażony w godzinach) ile mniej więcej możesz przesiadywać w ciągu doby na naszym TS'ie:[/color]
[color=yellow]7. Czy chciałbyś/chciałabyś zmienić coś na naszym TS'ie (jeśli tak - uargumentuj | Jeśli nie - uargumentuj):[/color]
[color=yellow]8. Czy byłeś już kiedyś administratorem/moderatorem/technikiem/właścicielem na jakimś innym TS'ie? Jeśli tak, rozwiń się trochę na ten temat, ale nie podawaj nazwy TS'a, ponieważ zakaz reklamowania obowiązuje również w dziale rekrutacji):[/color]
[color=yellow]9. Dlaczego Ty? Co możesz wnieść swoją osobą na tym TS'ie? (to jest jedno z tych pytań, w którym odpowiedź powinna być rozbudowana):[/color]
[color=yellow]10. Kilka zdań na swój temat (możesz tutaj wymienić zainteresowania, kierunki rozwoju, szkołę/uczelnię/pracę/kursy w której/w których się edukujesz/pracujesz/realizujesz, etc.):[/color]


4. Pozostałe ważne informacje:

4.1. Podania błędnie uzupełnione, a więc nieważne, automatycznie przestają być brane pod uwagę. Następnie są zamykane i przenoszone do kosza. Ewentualnie administrator sprawdzający podanie (czyli najpewniej ja - Agnostyk) może już w samym wątku z podaniem wskazać jakie są błędy i co należy poprawić. Natomiast warto pamiętać, że jeżeli podanie będzie napisane bardzo kiepsko, wówczas jedynie dostaniecie informację o tym, że jest napisane bardzo źle, a następnie bez większej argumentacji zostanie przeniesione do naszego "forumowego kosza".
4.2. Rekrutacja wstępna (na stanowisko TA) składa się z dwóch etapów. Pierwszym etapem jest napisanie odpowiedniego, czytelnego, zgodnego ze wzorem oraz w miarę możliwości kreatywnego podania. Jeśli pierwszy etap zostanie zaakceptowany, to drugim etapem jest już część składająca się z rozmowy (etap ustny/słowny). W rozmowie zostaje przedstawiony przeze mnie zestaw licznych pytań. Przeważnie wcześniej się nad nimi specjalnie nie zastanawiam, tak aby ich kolejność oraz forma była jak najbardziej różnorodna dla każdego kandydata z osobna. Po pytaniach dotyczących głównie kwestii technicznych związanych z częścią moderacji na TeamSpeak'u oraz wewnętrznych informacji nt. naszego TeamSpeak'a, przechodzę zazwyczaj do pytań/pytania dotyczących już samego sprawowania czynności na TS'ie ("czynnik ludzki" - to w jaki sposób podchodzi się do danego użytkownika, etc.). Podczas rekrutacji w etapie drugim mogą również pojawić się pytania, które trochę wykraczają swoim charakterem za TeamSpeak, a które będą sprawdzać Waszą inteligencję i inne tego typu. Pytania na inteligencję mogą się pojawić, ale nie muszą. Jest to kwestia poboczna, która nie zostaje weryfikowana podczas rekrutacji u każdego kandydata. Chodzi o to, aby kandydat, który miałby dostać się na stanowisko administratora oprócz tego, że posiada odpowiednią praktyczną oraz teoretyczną wiedzę z zakresu moderacji TeamSpeak'a 3, był też w miarę "ogarniętą" osobą.
4.3. Pamiętajcie, że kandydatura do rangi administracyjnej na naszym TeamSpeak'u nie powinna pochodzić z samej chęci jej posiadania. Jeśli masz być administratorem na naszym TeamSpeak'u, po prostu musisz lubić wykonywać nieodpłatnie usługi moderacyjne. Jeśli z góry wiesz, że dość szybko Ci się taki stan rzeczy znudzi, gdyż bardziej od TS'a wolisz grać np. w LOL'a, etc. Ewentualnie moderacja serwerów głosowych jest dla Ciebie tylko małym "przerywnikiem" w rozrywce i za powiedzmy miesiąc się tym znudzisz to sugeruję, abyś w takim wypadku jednak zaoszczędził swój czas i nasz, a następnie sobie darował. Już z góry dla właśnie wcześniej wspomnianego czasu informuję w tym punkcie, że nie chcemy w administracji takich ludzi, którzy zostali przytoczeni powyżej.
4.4. Ewentualne awanse najczęściej, a w ostatnim czasie właściwie zawsze zostają przeprowadzane przeze mnie: [ROOT] Agnostyk.
Tak wygląda mniej więcej droga przypuszczalnych awans'ów:
User -> Test Admin - Od razu po przejściu wstępnej rekrutacji pisemnej (w formie podania) oraz ustnej.
Test Admin -> New Admin - Bez względu na jakość oraz ilość pracy nie wcześniej niż po 1 tygodniu od momentu awansu na TA.
New Admin -> Server Admin - Bez względu na jakość oraz ilość pracy nie wcześniej niż po ~1 miesiącu od momentu awansu na TA.
Server Admin -> Super Server Admin - Bez względu na jakość oraz ilość pracy nie wcześniej niż po ~2 miesiącach od momentu awansu na TA.
Super Server Admin -> Head Server Admin - Bez względu na jakość oraz ilość pracy nie wcześniej niż po ~5-6 miesiącach od momentu awansu na TA. Innymi słowy nawet jeśli wszystko będziesz przechodził/przechodziła oraz pełnił/pełniła "idealnie" to i tak zdobycie rangi HSA (Head Server Admin) zajmie Ci aż około pół roku).
Head Server Admin -> vROOT - Na ten moment nie przewidujemy takich awansów. Jedynie w indywidualnych przypadkach.
4.5. Ewentualne degradacje np. ze stanowiska Server Admin -> New Admin, bądź z danej jakiejkolwiek innej rangi administracyjnej na jaką inną rangę administracyjną niżej, bądź bezpośrednio na rangę użytkownika zazwyczaj zostają przeprowadzane przeze mnie: [ROOT] Agnostyk. Jest możliwość, że w specjalnych przypadkach/okolicznościach wymagających interwencji, takowej degradacji podejmie się jakikolwiek administrator posiadający do ów czynności uprawnienia.
Oczywiście do degradacji może dojść nie tylko ze względów natury destruktywnej, ale również w przypadku wykonywania zbyt małej ilości pracy na naszym TeamSpeak'u, nagłe urlopy bez odpowiedniego poinformowania oraz inne tego typu aktywności, które mogą się mi, bądź innymi wysoko postawionym administratorom nie spodobać (do wysoko postawionych administratorów zalicza się rangi: ROOT, TECH, vROOT).
4.6. Administrator przeprowadzający rekrutację (ROOT Agnostyk) ma około dwa tygodnie na sprawdzenie podania oraz udzielenie w nim odpowiedzi. Następnie po odpowiedzi użytkownik składający podanie ma czas maksymalnie 72h na zgłoszenie się do administratora przeprowadzającego rekrutację, na TS'ie. Przeważnie administrator sprawdzający podanie przypomina o tym w samej odpowiedzi.

5. Lista osób, dla których rekrutacja na administratora nie jest możliwa:

karola (1zcDzAPD23NlkKsBli9GOqfaPcI=)
karola (1O+AdG3fB15ds0uws94lqDtX5Tg=)
Chmielu (DhrO0RznrdjQ+nUUyYhfg2Rs3pU=)
Chmielu (oxSh1UkJOu8yvo9LXfBVvkmohPk=)
Chmielu (4H8TnnYerxh5wPcot53rx52d+8I=)
peter (lH3Bfnmz4qjS5RuMcM8NKo5cO/Q=)
peter (LHGE1u3uoL2sQ1aja1G1ms5bMDQ=)
Hiho (0GrEhI0srvh/FkHdr7GJ8jxLlTc=)
Inca (0GrEhI0srvh/FkHdr7GJ8jxLlTc=)
harmiderek (J58tEYFDn5hIrDf16OzkLDTWcmo=)
josef fritzl el piwniczenko (J58tEYFDn5hIrDf16OzkLDTWcmo=)
B3nq (NM6vBcr/VYCUdF815Yyu9hsquOQ=)
MixxU (FqzVsbrERTq6DWljew5c96anqg4=)
MixxU (eq96hhKUK5vDIPuNCP2sit+LGj0=)
Sensej (qeaHzPoFZZ72c5LFe9pVCWR7C+k=)
xFatal (Fg8t46o1AApOLIU+VWkXwtxCa14=)
!kefiR (LcgSMudXnLkmCOael4crivZvNow=)
N3xT (XagMuowMNs7VznBXVbN0UROdsh0=)
Jcob (Judey+5ocxM+B7Tx DeDWajbxgZw=)
Stefanooo (9LfpM7qmYm2wk6nihAZtywlb04A=)
NarwanY / Oski (qcS1PfaZGxxiUEi0snOGMZumQYg=)
JuD3 (xVY7lmay7Ko0DsDqZ+UDOfJjyLY=)
Baran (+MTtrXAldNQGv24TGBoGxNuZTAg=)
Tenshi (/I3+bvOYtOOYTji7N/A8fyNdows=)
Zielak (PaRFETlotPnVzjNnq4ButIAMvwI=)version 19.0 by Agnostyk, 23.04.2017


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości