Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Podanie] Mówiła,że ma 15.

Napisany przez ,
[Podanie] Mówiła,że ma 15.

Offline Mówiła że ma 15

1. Imię: Jacob.
2. Nick na naszym TS'ie: Mówiła,że ma 15.
3. ID (Identyfikator, którego używasz na naszym TS'ie i chcesz, aby to na nim został ewentualnie nadany NA (New Admin): wzjyz4eMn8GOQx68umKHkMzMvtk=.
4. Wiek: 17.
5. Przedział czasowy (wyrażony w godzinach) ile mniej więcej możesz przesiadywać w ciągu doby na naszym TS'ie: Od 7 do 9 godzin.
6. Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na naszym TS'ie: Zmieniać bym nic nie zmienił,ewentualnie wprowadziłbym częstrze "eventy" które bym oczywiście ogranizował,bo obecnie strasznie słabo jeśli o to chodzi.
7. Czy byłeś już kiedyś administratorem/moderatorem/technikiem/właścicielem na jakimś innym TS'ie? Jeśli tak, rozwiń się trochę na ten temat, ale nie podawaj nazwy TS'a (zakaz reklamowania również w dziale rekrutacji): Tak pełniłem funkcję Administratora,na pewnej sieci serwerów cs,posiadałem również test moderatora na innym teamspeaku.
8. Dlaczego Ty? Co możesz wnieść swoją osobą na tym TS'ie? Dlaczego ja? Ponieważ wbrew pozorom jestem osobą spokojną,opanowaną i jak przychodzi co do czego potrafię wszystkiemu zaradzić,spełniam też wszystkie wymagania na stanowisko New Admina,jestem stałym użytkownikiem serwera posiadam więcej niż 500 connectów,mój pierwszy connect został odnotowany 2016-04-26,na teamspeaku potrafię przesiedzieć cały dzień.Posiadam znajomość nawet zaawansowanych funkcji aplikacji teamspeak.Posiadam też doświadczenie z innych serwerów teamspeak.
9. Kilka zdań na swój temat. Tylko bez przynudzania w stylu "Interesuję się...", gdyż to nie jest tutaj istotne. Mile widziane będzie opisanie czegoś innego niż tak trywialnych kwestii jak zainteresowania: Cześć jestem Dżejkop mam 17 lat,jestem z Torunia,uczę się w Liceum,Lubię bardzo przesiadywać na serwerze pompaspeak,ten serwer jest dla mnie jak drugi dom,ponieważ wszyscy są tu dla mnie jak rodzina.W wolnych chwila lubię też słuchać muzyki przeważnie jakiś "trapów".Oczywiście też jak każdy nastolatek lubię sobię pograć w gry komputerowe typu cs,lol itd.Jestem osobą raczej energiczną i żywiołową,która lubi lecieć na spotanie ale jeśli trzeba potrafię się opanować i być spokojny.

Offline WojteEk

#ustawione

Offline Sensej

Nieczytelne w ch...
[Obrazek: 2d43a2bd2d.png]

Offline Agnostyk

1. Popraw kolor Twoich odpowiedzi na np. kolor biały, albo taki jaki jest w moim szablonie.
2. Popraw tytuł, między nawiasem, a nickiem musi być spacja.
3. Odpowiedź w trzecim punkcie nie kończy się kropką.
4. W czwartym punkcie też brakuje kropki na końcu.
5. "6. Co chciałbyś/chciałabyś zmienić na naszym TS'ie: Na ten moment nic,gdyż nie widzę potrzeby. " - Taka odpowiedź nie przesłania zbyt pozytywnej przyszłości ku "awansowi" na NA.

Popraw to co Ci tutaj przedstawiłem, a następnie dopiero zaczne dokładniej czytać to podanie, bo póki co nie ma co czytać z takimi błędami.

Offline Mówiła że ma 15

#zrobione
[Obrazek: ON5CI6X.gif]

Offline Agnostyk

Ok, zapoznałem się w całości z podaniem. Zgłoś się odnośnie drugiego etapu rekrutacji do mnie w godzinach wieczornych, w niedziele.

/Close

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości