Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PODANIE] bnq

Napisany przez ,
[PODANIE] bnq

Offline bnqq

Kciuk w górę 
1. Imię: Kamil.
2. Nick na naszym TS'ie: bnq.
3. ID (Identyfikator): KDaQMDFtwen60jAyImX6qMC9jqY=.
4. Ilość connect'ów (połączeń na nasz TS): 1080.
4. Wiek: 24.
5. Przedział czasowy (wyrażony w godzinach) ile mniej więcej możesz przesiadywać w ciągu doby na naszym TS'ie: od 6do-9 godzin w zależności kiedy kończę pracę. 
6. Czy chciałbyś/chciałabyś zmienić coś na naszym TS'ie (jeśli tak - uargumentuj | Jeśli nie - uargumentuj):Chce zmienić administracje ale to w przyszłości.
7. Czy byłeś już kiedyś administratorem/moderatorem/technikiem/właścicielem na jakimś innym TS'ie? Jeśli tak, rozwiń się trochę na ten temat, ale nie podawaj nazwy TS'a, ponieważ zakaz reklamowania obowiązuje również w dziale rekrutacji): Miałem własny server gdzie było po 250 ludzi więc dużo umiem sam zrobić.
8. Dlaczego Ty? Co możesz wnieść swoją osobą na tym TS'ie? (to jest jedno z tych pytań, w którym odpowiedź powinna być rozbudowana): Siedzę tutaj od samych początków moje id jest z 2014 roku każda starsza administracja mnie zna oraz wie jaki jestem jako admin (kiedyś również byłem u was adminem,byłem też opiekunem pogaduch oraz karaoke.
9. Kilka zdań na swój temat (możesz tutaj wymienić zainteresowania, kierunki rozwoju, szkołę/uczelnię/pracę/kursy w której/w których się edukujesz/pracujesz/realizujesz, etc.): Na co dzień pracuje,mam tak zwaną robotę  papierkową wyrzucam worki po cemencie i inne tym podobne,po pracy siedzę na waszym tsie po 5-7 godzin.Tak jak wspomniałem u góry jestem tutaj długo i chciałbym zacząć od nowa.
Wiem że rekrutacja jest OFF ale dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych jak to się mówi.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Offline WojteEk

Agnostyk napisał(a):STATUS REKRUTACJI NA ADMINISTRATORA TS3 POMPASPEAK.PL (TA - Test Admina): REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!
Do zamknięcia.

Offline bnqq

(02-06-2017, 22:25)WojteEk napisał(a):
Agnostyk napisał(a):STATUS REKRUTACJI NA ADMINISTRATORA TS3 POMPASPEAK.PL (TA - Test Admina): REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!
Do zamknięcia.
Mordę zamknij lepiej

Offline Tibidaabo

(02-06-2017, 22:29)Jin693 napisał(a):
(02-06-2017, 22:27)bnqq napisał(a):
Do zamknięcia.
Mordę zamknij lepiej

Popieram kolegę, shut up.

Też tak myślę.

Mario

Do zamknięcia.
Mordę zamknij lepiej

Proszę nie trolowac na prawdę was to bawi? ... żałosne

Offline bnqq

(02-06-2017, 22:32)Mario napisał(a):
Do zamknięcia.
Mordę zamknij lepiej

Proszę nie trolowac na prawdę was to bawi? ... żałosne

Gdzie kropka chuju

Offline Agnostyk

Cytat:STATUS REKRUTACJI NA ADMINISTRATORA TS3 POMPASPEAK.PL (TA - Test Admina): REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości