Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Podanie] Aro

Napisany przez ,
[Podanie] Aro

Offline arox9

1. Imię: Arek. 
2. Nick na naszym TS'ie: "aro"
3. ID (Identyfikator): wqk66W3lOfYgeNgX6evg1rUuyA4= 
4. Ilość connect'ów (połączeń na nasz TS): 103. (Miałem ich więcej, ale przez wielokrotne formaty pousuwały mi się wszystkie moje dane)
5. Wiek: 17. 
6. Przedział czasowy (wyrażony w godzinach) ile mniej więcej możesz przesiadywać w ciągu doby na naszym TS'ie: 2-9h. 
7. Czy chciałbyś/chciałabyś zmienić coś na naszym TS'ie (jeśli tak - uargumentuj | Jeśli nie - uargumentuj): Chciałbym wprowadzić więcej eventów w stylu karaoke lub wspólnych gier, polepszyło by to stosunki użytkowników z administracją. 
8. Czy byłeś już kiedyś administratorem/moderatorem/technikiem/właścicielem na jakimś innym TS'ie? Jeśli tak, rozwiń się trochę na ten temat, ale nie podawaj nazwy TS'a, ponieważ zakaz reklamowania obowiązuje również w dziale rekrutacji). Jeśli chodzi o administrowanie serwerów, to można powiedzieć że jestem jaroszem Uśmiech. 
9. Dlaczego Ty? Co możesz wnieść swoją osobą na tym TS'ie? (to jest jedno z tych pytań, w którym odpowiedź powinna być rozbudowana): Dlaczego Ja? Cóż, posiadam dużo wolnego czasu,świetnie dogaduję się z ludźmi, mniej więcej polega na tym zawód w którym się kształcę (Marketing). Znam wiele sposobów na rozpowszechnienie Tego serwera.
10. Kilka zdań na swój temat (możesz tutaj wymienić zainteresowania, kierunki rozwoju, szkołę/uczelnię/pracę/kursy w której/w których się edukujesz/pracujesz/rotoczką w okół nich.ealizujesz, etc.): Ja już napisałem wyżej, nazywam się Arek, pochodzę z Krakowa mam 17 lat i obecnie skończyłem pierwszą klasę w Technikum Marketingowym. Interesuję się sportem (Głownie piłka nożna, oraz ASG) interesuję się także grami i całą otoczką w okół nich.

Załączone pliki Miniatury

Offline WojteEk

Rekrutacja jest tak z deczka zamknięta.

Offline Maciej

Rekrutacja na Test Admina jest obecnie ZAMKNIĘTA!

Offline Agnostyk

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości