Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odwołanie o Bana

Napisany przez ,
Odwołanie o Bana

Offline Chudzio

Nick oskarżonego: ChybaPoyeBao
Oskarżający: Chudziooo
Powód: ChybaPoyeBao ''Nie skakaj jak kangur po mefedronie.'' 
Opis sytuacji: 4 dzień z rzędu gdzie na kanał prywatny czeka sie po 2/3 godziny i nic, trochę to podirytowało mnie że nikt nie wchodził więc zmieniłem na szybko kanał 6 razy z Rangi Youtuber i spowrotem po czym dostałem bana"
Dowody: W załączniku 
Odpowiedz

Offline Maciej

Płacisz że śmiesz czegokolwiek wymagać? Administratorzy nie dostają pensji, jest to ich wyłącznie dobra wola że Ci ten kanał założą.
A jeśli masz z tym problem i musisz sobie odreagować "skakaniem" po kanałach, a przy okazji robiąc spam w logach, zmień serwer.
PS. Wydaje mi się że zakładałem Tobie parę razy kanał i prócz problemów z emocjami masz również problemy z pamięcią. Zmienić datę raz w tygodniu to naprawdę niewiele.
Odpowiedz

Offline Agnostyk

Możliwe, że miałeś pecha i akurat nikogo przez cztery dni nie było pod ręką w czasie, w którym wchodziłeś. Mimo wszystko, administracja pracuje wystarczająco długo. To, że akurat nikt nie mógł do Ciebie zejść nawet przez te cztery dni (co jest bardzo mało prawdopodobne, chyba, że wchodziłeś między 00-13 godziną), nie oznacza, że powinieneś tak się zachować. Działania tego typu są w taki sposób karane na naszym serwerze. Jak widzisz administrator, który Cię zbanował mógł założyć kanał, ale przez Twoje roztargnienie skończyło się to w zły sposób.

Poczekajmy na odpowiedź Bao. Od niego zależy czy dostaniesz unbana, czy nie, ponieważ ja za coś takiego najpewniej ub bym nie dał. Jego wola.
Odpowiedz

Offline Chudzio

Rozumiem i zdaje sobie z tego sprawę, i z całego serca przepraszam za to zamieszanie;c

A co do zakładania kanału, to go miałem z 3 razy i niekoniecznie były to problemy z pamięcią
Odpowiedz

Offline Chudzio

Może to że jako to mój pierwszy ban więc może jakiś UB tak na miły wieczorek? Chciałbym z całego serduszka przeprosić. Miłego Wieczorku! <3
Odpowiedz

Offline Agnostyk

Bao zdecydował, aby jednak Cię odbanować, ponieważ okazałeś skruchę. Czy coś. xD

Powinieneś już móc się zalogować. Jeśli nadal będą występować problemy to napisz na moim fp, bądź tutaj w tym wątku. Czasami przy unbanie jeszcze jakiś ban zostaje, bo zapominamy o odbanowaniu IP, albo jakiś admin jeszcze nałożył dodatkową blokadę. Tak więc w razie jakiś jeszcze problemów proszę o feedback.
Odpowiedz

Offline Chudzio

Dziękuję bardzo serdecznie! Pozdrawiam Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości